Газовое отопление
ДЛЯ ЖИЛЫХ ДОМОВ

Система отопления на газовых баллонах использует шесть 79-литровых газовых баллонов для отопления дома, нагрева воды и приготовления пищи на газовой плите.

Личный кабинет

Получи личный кабинет и плати по счетчику за газ только 2, 40 за куб.

Подробнее

Отопление
для жилых домов

Система отопления на сжиженном газе работает по принципу «включил и забыл». Просто установите комфортную для вас температуру в доме.

Подробнее

Отопление на сжиженном газе для частных домов

Система отопления на сжиженном газе – это выбор людей, которые  предпочитают в своем доме комфорт. 

Подробнее

Индивидуальное ценовое предложение Получить сейчас

Газовый котёл GC7000iW с удалённым управлением

Газовый котёл Bosch  конденсационного типа высокого уровня экономичности для отопления и горячей воды с мощностью от 14 кВт до 42 кВт. Уникальный дизайн с высококачественный стеклянной поверхностью. Подходит для отопления квартир или частных домов.

Комплект для отопления PGRP + SAFETY

Газовая установка на 6 ьаллонов, комплект пропан газовый детектор с соленоидным предохранительным клапоном.

Газовый котёл GC9000iW с удалённым управлением

Новый газовый котёл конденсационного типа с возможностью удалённо управлять оборудование используя смарт устройство. Объединяет в себе высокую эффективность, упрощенную установку и использование. Уникальный дизайн с высококачественной стеклянной поверхностью и сенсором.

Gāzes apkure 
КОМФОРТ В ВАШЕЙ ЖИЗНИ

Uz grafika “Apkures iekārtas un šķidrais un cietais kurināmais vienas sezonas laikā” ir norādīts, ka pati  zemāka darba ietelpība ir  autonomā sistēma uz sašķidrinātās gāzes, bet kurināma izmaksas gandrīz tādas pašas kā granulam. Propāna gāzes iekārta ir izdevīgākais un optimālais variants mājas apkurei.

Mēs piedāvājam dažādus komplektus apkurei, piemēram komplekts Budget ir sastādīts no  konvencionāla tipa gāzes katla ar atmosfēras degli un tā ir gāzes iekārta ar sešiem baloniem un automātisku gāzes pārslēdzēju.Mēs piedāvājam gāzes iekārtas nomu (gāzes skapis, skaitītājs, telemetrijas komplekts), ka arī piedāvājam Gas telemetry check system komplektu -  Kondensācijas tipa gāzes katls (Junkers),  vadu vadības pults (ir iespējams uzstādīt vadības pulti, ar iespēju vadīt apkures iekārtu attālināti (WiFi), dūmvads, komplekts ar telemetriju,  gāzes skaitītājs un gāzes iekārta ar 6 baloniem. 

Sīkāk par visiem komplektiem apkurei Jūs varat uzzināt  mūsu mājas lapā www.3f.lv.

Gāzes apkures sistēma Gas Telemetry System komplekts ietver sevī:

  1. Gāzes iekārtu, kas ietver sevī skapi ar durvīm, telemetrijas komplekts + skaitītājs (abonēšanas maksa 5 EUR +PVN)
  2. Kondensācijas tipa gāzes katls
  3. Dūmvads
  4. Vadības pults ar iespēju vadīt apkures iekārtu attālināti (WiFi) 

Ko ietver abonentmaksa?

  • Skaitītājs
  • Telemetrijas komplekts

Kā aprēķināt, cik daudz sašķidrinātās gāzes vajadzēs apkures sezonai?

Lai aprēķinātu vajadzīgo sašķidrinātās gāzes (propāna) patēriņu, jūs varat izmantot šādu formulu:
((169,95/12,88)/0,98) * jūsu mājas platība * cena par vienu kilogramu sašķidrinātās gāzes (propāns)

Formulas atšifrējums:

  • 169,95 kW – nepieciešamais siltumenerģijas daudzums 1 m² piekurināšanai un ūdens uzsildei (gadā)
  • 12,88 kW/kg – sašķidrinātās gāzes (propāna) pastāvīgā siltumspēja
  • 0,98% – gāzes apkures katla lietderības koeficients

Summa, kas paredzama visai apkures sezonai, atkarīga no apkurināmās platības un no sašķidrinātās gāzes (propāna) cenas uz 1 kilogramu.
Svarīgi! Šis aprēķins attiecas tikai uz mājas apkurināšanu un ūdens uzsildi. Jāatceras, ka sašķidrinātā gāze var tikt izmantota arī ēdiena pagatavošanai uz gāzes plīts. Tāpat arī patērējamais sašķidrinātās gāzes daudzums būs atkarīgs no tādiem faktoriem kā ģimenes locekļu skaits ģimenē, griestu augstums, logu skaits un jums komfortabla temperatūra.
Pusotras minūtes laikā uzziniet, cik izmaksās sašķidrinātās gāzes apkure jūsu mājai – aizpildiet vienkāršu veidlapu mūsu mājaslapā, un mēs tūlīt pat jums uz e-pastu atsūtīsim visus aprēķinus.

Darba stundas gadā

Salīdzinot ar citiem apkures veidiem sašķidrinātā gāze prasa  mazākus darba stundus. Ja darba stundas, kad kurināmais ir malkas sastāda 270 stundas, tad darba stundas, kad kurināmais ir sašķidrināta gāze sastāda 2 stundas.

Kurināmā kaloritāte

Malkas – 2,65 kWh/ kg
Granulas- 5,25 kWh/kg
Sašķidrinātā gāze-12,88 kWh/kg

Есть вопросы? Мы поможем!
Бесплатная консультация

ЧАСТО ПОКУПАЕМЫЕ
СИСТЕМЫ ОТОПЛЕНИЯ

Comfort

Конденсационного типа газовый котел с закрытой камерой сгорания. Газовая установка с шестью баллонами и автоматическим газовым переключателем.

Доступен
Купить

ZSB 24 1 DE

Газовый конденсационный котел для центрального отопления и нагрева бака горячей воды. 
Номинальная тепловая мощность для отопления бака  горячей воды - 24 кВт. С помощью регулятора температуры серии EMS2 может контролировать солнечную систему.
Bosch Heatronic 3 электронная управление.Современный дизайн и тихая работа.

Доступен
Купить

CT200

Новый комнатный термостат Bosch Control CT-200 позволяет осуществлять управление отопительным котлом по WiFi, в том числе дистанционно с помощью телефона или планшета на базе iOS или Android из любой точки мира, в которой доступно интернет-соединение. Для дистанционного управления нужно будет загрузить на смартфон специальное бесплатное приложение Bosch Control. Доступна безпроводная версия с ключом Key.

Доступен
Купить

Газовый проточный водонагреватель JUNKERS miniMAXX WR 11-2P

Отличительной особенностью любой газовой колонки JUNKERS является поддержание постоянной температуры горячей воды на выходе из колонки независимо от расхода воды.

Доступен
Купить

Комфорт в вашей жизни

оборудование для отопления и климата